Diablo 2 Fantasy

Centrum handlowe i Dyskusyjne Diablo II

Ogłoszenie

Forum zamkniete z powodu usterek !!!! pszepraszam za problemy

#1 2009-02-21 16:49:40

FinarO

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 131
Punktów :   

Statystyki rozdawane automatycznie

"]Jay Wilson potwierdził w jednym z wywiadów fakt iż statystyki w Diablo 3 będą rozdysponowywane automatycznie, a co za tym idzie gracz nie będzie miał żadnego wpływu na rozdawanie punktów siły, zręczności czy żywotności i energii. Niestety wielkiej rzeszy fanów nie spodobało się rozwiązanie wprowadzone przez developerów trzeciej odsłony Diablo. Gracz nie będzie mógł w swój własny unikalny sposób stworzyć postaci. Ograniczy to również w znacznym stopniu tworzenie tzw. buildów, znanych powszechnie w Diablo 2 Lord of Destruction. Osobiście uważam iż właśnie rozdysponowywanie punktów w statystykach dawało graczowi wiele możliwości tworzenia postaci, grając tą samą klasą wiele razy. Jay Wilson twierdzi jednak że taki zabieg wzmocni wartość pozyskiwanych przedmiotów."

NIEEEEE !!!!.. 

to jest koniec świata w tym momencie

"Miałem kiedys SEN... był wspaniały, "...
- ale w tym momencie to dla mnie jest żałoba...


jak oni mogli taką akcje zmienić to nie moge normalnie w to uwierzyć...
Perfidne uszczuplenie indywidualności gracza,

Why Blizzard, why...   

..nie no dół po całości...


JESTEM adminem NR GG: 7211984 jak macie sprawe to piscie

Offline

 

#2 2009-02-21 19:17:09

lordhart126

kapitan

Zarejestrowany: 2009-02-20
Posty: 55
Punktów :   

Re: Statystyki rozdawane automatycznie

No Coment


-----------------------------------------------------------------------CK--------------------------------------------------------------------------------------

Offline

 

#3 2009-02-21 19:20:00

reki22

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 101
Punktów :   

Re: Statystyki rozdawane automatycznie

Omg lol

Offline

 

#4 2009-02-22 22:40:03

Tost

Administrator

9240330
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 33
Punktów :   

Re: Statystyki rozdawane automatycznie

tez o tym słyszałem i też mi się to nie podoba bo każdy staty rozdaje inaczej np. dla pala hammera a dla pala smita. Jest duża różnica a tu ci nagle mówią ze staty będą rozdawane automatycznie MASAKRA


______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________                       HEY HO!!! LET'S GO!!!
              SKATE OR DIE!!!
                      a tak wogóle to jestem adminem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset na mokotowie i ursynowie wynajem busów Świnoujście ośrodki wypoczynkowe Komornik Warszawa Mokotów